اخبار فناوری و ارتباطات

معرفی اپلیکیشن کارَنگو

معرفی اپلیکیشن کارَنگو

 

"کارَنگو" (Carango) اپلیکیشنی کوچک و کاربردی است که تمامی اطلاعات خودروی شما را مدیریت می کند. این برنامه یک رابط کاربری ساده، مرتب و در عین حال حرفه ای دارد که کار با آن را سرگرم کننده کرده است. با استفاده از کارَنگو، می توانید میزان مساقت طی شده، مصرف سوخت، هزینه نگهداری و سرویس ها را برای هرنوع وسیله نقلیه ای دنبال و ثبت کنید. بله، نوع وسیله نقلیه فرقی نمی کند، کافی است برای وسیله مورد نظرتان یک پروفایل بسازید.

   
معرفی اپلیکیشن کارَنگو Carango معرفی اپلیکیشن کارَنگو Carango

کارَنگو هرآنچه که برای فهمیدن میزان خرج و مخارج خودروی شما لازم است را دارد و آمارهای بسیار کاربردی را برای کاربر به نمایش در می آورد، آمارهایی همانند مصرف سوخت (میزان مسافت طی شده با هر باک، مصرف در هر کیلومتر و در هر صد کیلومتر)، کل هزینه سوخت، خلاصه ای از میزان مسافت طی شده، مقدار هزینه میانگین پرداختی برای طی کردن میزان مشخصی از مسافت و بسیاری از آمارهای دیگر. خلاصه همه چیز را در زیباترین و راحت ترین اپلیکیشن اندرویدی موجود در بازار در کنار هم دارید.

معرفی اپلیکیشن کارَنگو Carango

با کارَنگو می توانید تاریخ پرکردن باک خودرو، تعویض روغن ها، سرویس ها و مدت بیمه را ثبت کنید، البته در آن هیچ محدودیتی برای وارد کردن تعداد اطلاعات نخواهید داشت. با استفاده از این برنامه می توانید تمامی لحظات زندگی خودروی دلبندتان را ثبت کنید. بعد از ذخیره اطلاعاتی از این دست، این اپلیکیشن شما را از زمان مناسب برای تعویض روغن بعدی، سرویس موتور، زمان تعویض لاستیک ها، و موارد دیگر آگاه می کند.

معرفی اپلیکیشن کارَنگو Carango معرفی اپلیکیشن کارَنگو Carango

از دیگر امکانات مفید برنامه، قابلیت خروجی گرفتن اطلاعات با پسوند *.csv است، پسوندی که در آن آمار و ارقام در یک فایل متنی با همین پسوند ذخیره می شود. لازم به ذکر است که می توان فایل های ذخیره شده را با برنامه مایکروسافت آفیس اکسل (Excel) نیز باز کرد.

از ویژگی های این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         قابلیت نمایش اعداد و ارقام در واحد های اندازه گیری مختلف

-         قابلیت ذخیره اطلاعات برای چند وسیله نقلیه

-         پشتیبانی از خودروهایی با سوخت ترکیبی

-         نمایش آمار ریز همراه با نمایش نوع سوخت

-         نمایش آمار در 5 نمودار مختلف

-         محاسبه مصرف سوخت و مسافت طی شده بر اساس مقدار مصرف

-         به یاد آورنده زمان سرویس

-         نمایش اطلاعات بیمه خودرو

به گفته سازندگان این App، در ورژن بعدی شاهد نمودارهای بیشتر، محاسبه هزینه های پارکینگ، وارد کردن فایل های آماری به اپلیکیشن و آمارهای دیگری خواهیم بود.

لینک مستقیم دانلود برنامه کارَنگو (Carango) با حجم 811 Kb

منبع :

فکر کنم خبر های زیر هم برات جذاب باشه

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top