اخبار فناوری و ارتباطات

سه نکته برای بازاریابی ایمیلی

سه نکته برای بازاریابی ایمیلی


بازاریابی ایمیلی یکی از رایج‌ترین نوع بازاریابی در دنیای امروز است. با توجه به قابلیت‌های جدید و طراحی‌های جذاب و موقعیت بازاریابی خوب، ایمیل را بهترین وسیله برای بازاریابی می‌دانیم و می‌خواهیم راه‌های جالبی که مشتریان برای بازاریابی بهتر ارائه می‌دهند را معرفی کنیم.

محتوای پویا

بخش مشخصی از مخاطبان شما اهداف مختلفی دارند و توقع دارند محتوایی که تولید می‌کنید، بر اساس علاقه و رفع نیازهای آن‌ها باشد؛ اما از طرفی یک سری اطلاعات هستند که باید به همهٔ مخاطبان برسد؛ مثل برنامه‌های فصلی شرکت‌ها.

قالب مناسب ایمیلی

مجلهٔ آکسفورد از جمله مجله‌های محبوبی است که اخیراً علاوه بر نسخهٔ کاغذی، به نسخهٔ دیجیتالی و آنلاین نیز روی آوردند. برای اینکه بتوانند نسخهٔ آنلاین خود را همانند نسخهٔ چاپی محبوب کنند، تصمیم گرفتند کار جدیدی انجام دهند.

آن‌ها به سراغ یک سرویس طراحی رفتند و از آن‌ها خواستند وب سایتشان را دوباره طراحی کند و هدفشان این بود که وب سایتشان را شبیه به نسخهٔ چاپی مجله کنند. یک قالب جدید طراحی کردند و خبرهای ایمیلی را از طریق آن به مشترکان می‌فرستادند. طراحی قالب‌ها و نسخهٔ آنلاین که تقلیدی از نسخهٔ چاپی است، برند و نام شما را در ذهن مخاطب حک می‌کند.

لیست‌های عضویت

برای اینکه با مخاطبان خود در تماس باشید و افراد بیشتری را جذب خود کنید، باید لیست عضویت خود را بهبود ببخشید. این لیست‌ها برای رسیدن به یک بازاریابی مناسب بسیار مهم هستند.

منبع : http://beroozresani.com/

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top