اخبار فناوری و ارتباطات

اسکوتر برقی BMW ، تفریح جدید نسل جوان

اسکوتر برقی BMW ، تفریح جدید نسل جوان

نام بی ام دبلیو یادآور اتومبیل‌های لوکس و بسیار گران قیمت است. اما این شرکت آلمانی علاوه بر صنعت خودرو، در صنعت موتورسیکلت و دیگر انواع وسیله نقلیه نیز فعالیت می‌کند. اسکوتر برقی BMW جدیدترین محصول آن است که قرار شده در مراکز خارج از شبکه فروش همیشگی شرکت به فروش برسد. متاسفانه قیمت این اسکوتر برقی خیلی زیاد است، اما مطمئنا بعد از خرید می‌توانید به آن به چشم یک وسیله نقلیه برای جابجایی‌های کوتاه نگاه کنید.

ویژگی‌های اسکوتر برقی BMW

سرعت اسکوتر برقی BMW حدود ۲۵ کیلومتر بر ساعت است و تنها با یکبار شارژ کردن آن می‌توان مسافتی حدود ۳۵ کیلومتر را پیمود. مطمئنا با ورود به مناطق دارای شیب زیاد و سربالایی، به خاطر فشار بیشتری که به موتور وارد می‌شود، این مسافت کاهش پیدا خواهد کرد و ممکن است به ۲۵ کیلومتر برسد.

اسکوترهای برقی زیادی در بازار وجود دارند که این نمونه جدید معرفی شده تفاوت و ویژگی خاصی نسبت به آن‌ها ندارد. مهمترین ویژگی، شاید مزین شدن به نام بی ام دبلیو است که برای افرادی که برند اهمیت زیاد می‌دهند بسیار ارزشمند است.

اسکوتر برقی BMW

این اسکوتر برقی X2City نام دارد و طبق گفته‌های چیزی بین دو هزار و پانصد تا سه هزار دلار قیمت خواهد داشت که در مقایسه با نمونه‌های مشابه آن بسیار زیاد است. اما با توجه به نام برند BMW مطمئنا فروش خوبی در انتظار آن خوهد بود، حتی اگر قیمت وسیله از میزان گفته شده نیز فراتر برود. از تعطیلات کریسمس امسال فروش محصول آغاز می‌شود. مزیت اصلی اسکوتر برقی BMW وزن سبک آن و همچنین قابل جداسازی بودن قطعات است، به طوری که فقط ۲۰ کیلوگرم وزن دارد. پیس می‌توان آن را به راحتی با خود به هر جایی برد.

اسکوتر برقی BMW

به منظور فعال کردن سیستم الکتریکی وسیله، فردی که در حال راندن آن است می‌بایست سرعت حرکت را به ۶ کیلومتر بر ساعت برساند. باید در نظر داشت سیستم گاز دادن معمولی در این اسکوتر وجود ندارد و سرعت آن به صورت پلکانی بر روی اعداد ۸، ۱۲، ۱۶، ۲۰ و ۲۵ کیلومتر بر ساعت تنظیم می‌شود.

منبع : goopas.com

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top