اخبار فناوری و ارتباطات

ویدئوی Unspoil Me سامسونگ سریال ها را از ذهن شما پاک می کند

ویدئوی Unspoil Me سامسونگ سریال ها را از ذهن شما پاک می کند

سامسونگ اخیرا ویدئویی 23 دقیقه ای را منتشر کرده که در فراموش کردن سریال های تلوزیونی مورد علاقه به افراد کمک می کند تا از تماشای دوباره آنها لذت ببرند.

در طول این ویدئو که «Unspoil Me» نام دارد با استفاده از اصول هیپنوتیزم الگوهایی منظم به نمایش درآمده و یک روانشانس جملاتی تسکین دهنده را بر زبان می راند.

تماشاگران پیش از مشاهده Unspoil Me باید تائید کنند که بالای 18 سال سن داشته و از نظر ذهنی در سلامتی کامل به سر می برند.

سپس گوینده ویدئو از تماشاگر می خواهد به سریال مورد نظرش فکر کرده و در ادامه با ادای جملاتی آرامش بخش درباره طبیعت کاربر را به حالتی شبیه خلسه می برد.

گوینده از تماشاگر می خواهد به جایی که اولین بار شروع به تماشای سریال کرده فکر کند و به او فرمان می دهد که به زمانی پیش از آن برگردد. در ادامه او را به فکر کردن درباره آینده به گونه ای که انگار هرگز سریال را ندیده تشویق می کند.  

Unspoil Me

 

به گفته سامسونگ این هیپنوتیزم باید سریال تلوزیونی را از ذهن پاک کند:

 

برای اینکه هیپنوتیزم به بهترین شکل اثر کند، پس از تماشای Unspoil Me یک شب استراحت کرده و سپس به سراغ سریال مورد علاقه تان بروید.

شعبه سوئدی این کمپانی تاکید کرده که این ویدئو ممکن است روی تمامی افراد اثر نکند اما پیش از شروع کار بهتر است در مکانی آرام قرار داشته باشید که کسی مزاحم شما نشده و تمام تمرکز خود را به ویدئو معطوف کنید.

مسئولان این کمپانی اعلام کرده اند که هدف آنها از تهیه ویدئوی Unspoil Me تشویق مشتریان به خرید تلویزیون های QLED و مشاهده سریال های تکراری در این دستگاه ها است.

پاک شدن خاطرات مربوط به یک سریال با تماشای یک ویدئوی 23 دقیقه ای کمی عجیب به نظر می رسد اما اگر علاقمند به آزمایش این ویدئو هستید و بالای 18 سال دارید، به این لینک مراجعه کنید.

منبع : http://digiato.com

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top